Taksim Fasıl ‘a Hoşgeldiniz.

Doyasıya Eğlence, Canlı Fasıl Grubumuz, Mükemmel Ses Sanatçılarımız ve Fasıl Eğlencelerinin O Eşsiz Damak Lezzetleri Sizlerle Buluşuyor.  Özel Programı İle Taksim Fasıl , Beyoğlu’nda Hizmetinizde … Tecrübeli Kadrosu Ferah Bir Mekana Sahip Yeri, Harika Türk Sanat Müziklerinin ve İstek Parçalar İle Hareketli ve Duygusal Şarkıları, Gecenin Sürpriz Sanatçıları ve Tempolu Coşkusu İle Eğlencenin Vazgeçilmez Adresidir Taksim Fasıl. Taksim’de Fasıl denilince Akla İlk Gelen Adreslerden Biri Olan Taksim Fasıl, Siz Değerli Müşterilerinin Hizmetindedir.

İsterseniz İki Kişilik Masalar, İsterseniz Ailenizle, İsterseniz Sevdiğiniz Dostlarınızla, Toplu Çalışma Arkadaşları ve Özel Gruplar Sizlere Özel Masalarımız ve Özel Menülerimiz İle Canlı Fasıl Grubumuz, En İyi Seslere Sahip Ses Sanatçılarımız, Leziz Menülerimiz ve Sizlere Özel Talepleriniz Doğrultusunda Oluşturulan Fix Menü Çeşitlerimiz, Alakart Menülerimiz, Gruplara Özel Menüler İle Hem Ekonomik Hem de Damak Tadınıza Uygun Lezzetleri Önceden Tercih Edebilirsiniz.

Fasıl Eğlencelerinde Sigara İçilen Bölümlerimiz, Üst Çatı Katı Teras Mekanımızın Havadar Alt Yapısı İle Ferah Bir Ortam, Teras Katımızın Şeffaf Cam Yapısı İle Mükemmel İstiklal caddesi  Manzarası , Sizlere Özel Menü ve Mekan İçerisinde Her Alandan Sahnenin Görünebilir Olması, İşinde Tecrübeli Personelimizin İsteklerinize Cevap Verebilmesi, Memnun Kalabileceğiniz Mekanımızı Sevdiklerinize Tavsiye Edeceğinizden Eminiz.

Beyoğlu’nun Seçkin Mekanlarından Biri Olan Taksim Fasıl Restaurant Sizlere O Kadar Yakın ki, Tepebaşı Üzerinden Bulunan TRT Salonlarının Bulunduğu Yerden Oda Kule ‘ye Oldukça Yakınız. Araçlarınızı TRT Otoparkına Veya İspark Otoparklarına Bırakabilirsiniz.